R51/2 – R68

ΜΟΤΕΡ R51/2

ΦΙΛΤΡΟ ΑΕΡΑ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΦΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11610043120 Protective cover R51/2 1 23111006228 Clamping spring R51/2 2 2 11610043025 Air

ΠΛΕΞΟΥΔΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 61138070196 Rubber grommet 1 2 61118070114 Cable strap L = 135 mm 4/5

ΔΙΑΚΟΠΤΕΣ ΤΙΜΟΝΙΟΥ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 61318048152 Turn signal switch R26 - R69S 1 2 61128066104 Cable R26 -

ΜΠΑΤΑΡΙΑ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 61218042224 Battery strap, rubber L = 275 mm 1 2 see 5 Battery

ΚΟΝΤΕΡ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 62128080175 Speedo cable 1 2 34324066130 Cable tie, aluminum 180 mm 1 3

ΕΡΓΑΛΕΙΑ

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 71110005317 Tool set 1 71110005317.C BMW tool cloth 1 8 71119090139 Hook wrench

ΦΑΝΑΡΙ ΜΠΡΟΣΤΑ R24-R69S

No. Part nr. Description Add info. Qty. 1 63128050128 Στεφάνι μπροστινού φαναριού 1 2 63128050154 Lamp lens 1 3 63121353623

ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 31412000101 Lock nut 1 2 Fork bridge 1 3 31412000181 Adjustment lock nut

ΚΕΛΥΦΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ R51/3 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 11000008414.A Set of gaskets & seals R51/3 - R67/3 1 x 11000008413 Set

ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11110033163 Λάστιχα ωστηρίων 4 2 11110010165 Σωλήνας ωστηριών R51/3 4 11110010152 Σωλήνας ωστηρίων

ΚΥΛΙΝΔΡΟΚΕΦΑΛΗ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 11120021029 Cylinder head LH side R51/3 - R67/3 1 x 11120021030 Cylinder head

ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ R51/3 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 11000008414.A Set of gaskets & seals R51/3 - R67/3 1 11000008413 Set of gaskets

ΣΤΡΟΦΑΛΟΣ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 11210016039 Crankshaft overhaul R51/3 - R67/3 1 1 07119981213 Roller bearing 6203 -

ΠΙΣΤΟΝΙ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11250012050 Piston - 68.00 mm R51/2, R51/3 2 11250012058 Piston - 68.50 mm

ΣΤΡΟΦΑΛΟΣ R51/3 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 07119981041 Ball bearing 6003 R68 1 2 11310031172 Wave washer R68 1 3

ΒΑΛΒΙΔΕΣ R51/2

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11320033162 Seal R51/2 4 2 11320033156 Bushing R51/2 4 3 11110033164 Rubber grommet

ΒΑΛΒΙΔΕΣ R51/3 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11320033127 Cam follower Ø 19.96 mm (std) R51/3 - R67/3 4 11320033128 Cam

ΤΡΟΜΠΑ ΛΑΔΙΟΥ R51/2

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11410052159 Locking screw 1 2 11410052161 Seal ring 1 3 11410052166 Drive shaft

ΤΡΟΜΠΑ ΛΑΔΙΟΥ R51/3 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11410052167 Hex nut 1 2 11410052168 Securing plate 1 3 11410052154 Oil pump

ΔΥΝΑΜΟ R51/3 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ X 7080499017 12V Ignition & dynamo system R51/3 - R67/3 1 7081999R68 12V Ignition

ΑΝΑΦΛΕΞΗ R51-3 / R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 7081999017 12V Electronic ignition & dynamo R51/3 - R67/3 1 7081999R68 12V Electronic

Generator R51/2

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 12118030172 Clamp distributor cap 1 2 12118030168 Distributor cap 1 3 12118030176 Rotor

ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 13115590039 Gasket set carburetor all models 2 1 13110039215 Cover ring, M34x1 -

ΕΞΑΤΜΙΣΗ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 18124090003A Muffler "schwalben" RH - with bracket R51/3 - R68 <09/1953 1 18124090004A

ΣΥΜΠΛΕΚΤΗΣ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11210016252 Splash ring 1 2 11210016130 Spring washer 1 3 11110001122 Crankshaft rear

ΚΥΒΩΤΙΟ ΣΑΣΜΑΝ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 07119901180 Raised countersunk screw M6x22 4 1 07119901169 Raised countersunk screw M6x16 2

ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΑΣΜΑΝ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 07119934171 Circlip 25x1.2 1 2 33121231189 Shim 0.20 mm 33121231190 Shim 0.28 mm

ΕΠΙΜΕΡΟΥΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΑΣΜΑΝ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 33121231189 Shim 0.20 mm 33121231190 Shim 0.28 mm 33121231191 Shim 0.38 mm 33121231192

ΜΑΝΙΒΕΛΑ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 23511056225 Spring kickstarter 1 2 07119943088 Grooved pin 1 3 23511056216 Bushing 1

ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 31412054252 Spring front fork Ø 5.5 mm solo 2 31412054250 Spring front fork

ΤΑΜΠΕΡ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 31422000045 Adjusting screw 1 2 31422000114 Steering head lock cap 1 3 31422000245

ΦΡΕΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ MONO R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 34112060218.A Brake holder simplex R51/2 - R67/2 1 34112060218.B Brake holder duplex R51/3

ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 51162072295 Rearview mirror left hand side 1 2 51169038104LH Rearview mirror left hand

ΤΙΜΟΝΙ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 32712072027 Handlebar - solo R51/2 - R67/3 1 32712072026 Handlebar - solo R68

ΣΚΡΙΠ ΑΡΙΣΤΕΡΑ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 32722072310 Clutch lever assembly (excl. rubber grip) R51/2 1 32722072311 Clutch lever assembly

ΣΚΡΙΠ ΔΕΞΙΑ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 32722072350 Throttle assembly 1 2 32722072217 Lever screw 1 3 07119936135.1 Serrated washer

ΝΤΙΖΕΣ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 34112072336 Hand brake cable - simplex R51/2 - R67/2 1 34110007842 Hand brake

ΑΞΟΝΑΣ ΚΙΝΗΣΗΣ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 33113038196 Gasket ring Aluminum 1 2 33213038025 Drive shaft complete R51/2 1 26113038027

ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11130007163 Plug screw with magnet M14x1.5 2 11130007104 Plug screw M14x1.5 2 2

ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΠΙΣΩ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 26113004422 Axle holder R51/3 - R68 1 2 26113004210 Axle pinch bolt R51/3

ΦΡΕΝΟ ΠΙΣΩ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 34213060210 Brake spanner (half hub) R51/2 - R68 <09-1953 1 34213060211 Brake spanner

ΦΑΝΑΡΙ ΠΙΣΩ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 63268054101.R Rubber pad R24 1 2 63268054101C Tail light Noris R24 1 3

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΑΝΑΦΛΕΞΗΣ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 61328048173 Ignition switch plate w/o fuse R51/3, R67/2, R67/3 1 2 61328048100 Ignition/light

ΚΟΡΝΑ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 4 61338046030 Bosch horn 1 x 61338046015 Horn 6V 100 mm Ø 1 x

ΣΕΛΑ (2) R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 52517002007 Seat pad "Denfeld" 1 52537002006 Seat cushion "Georg Meier" 1 52537002030 Attachment

ΜΟΝΟΣΕΛΟ (1) R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 52519034015 Passenger seat Pagusa / Denfeld luggage rack mount 1 2 52519034017 Passenger

ΜΟΝΟΣΕΛΟ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 52517002004 Saddle deck Pagusa without frame 1 52517002009 Saddle deck Pagusa with frame

ΣΧΑΡΑ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46545096103 Rack rear fender R25, R51/2 1 46545096200 Rack rear fender R26, R27

ΣΧΑΡΑ ΠΑΓΚΑΖ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46615096260 Sports bracket 1 2 52535096260 Sports bracket 1 3 72609034144 Luggage carrier

ΦΤΕΡΟ ΠΙΣΩ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46625096026 Rear fender R51/2 1 46620035297 Rear fender primered R51/3 - R68 original

ΦΤΕΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46610000765 Front fender, primered 1 46615090030 Front fender, painted & coach-lined 1 2

ΦΤΕΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ R51/2 – R67/3

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46615090026.2 Front fender R51/2 1 46610035305 Front fender - primered R51/3 - R67/3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ & ΠΛΑΪΝΟ ΣΤΑΝΤ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 07119932840 Washer 12 mm Ø 2 2 46524028243 Spacer 2 3 46524028261 Bolt

ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΚΕΛΕΤΟΥ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 07119922147 Hex nut M12x1.5 4 2 07119936246 Serrated washer J12.5 4 3 46514034227

ΣΚΕΛΕΤΟΣ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46514000039 Frame R51/3 - R68 1 2 51144034136 Identification plate Blank 1 51144034136.A

ΤΡΟΧΟΣ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 07119930065 Spoke nipple M3.5, chrome plated 2x40 07119930070N Spoke nipple M4, nickel plated

ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ R51/2 – R68

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 16110035288 Fuel tank, base coated R51/3 - R68 1 16110035289 Fuel tank, painted