R26 – R27

ΦΑΝΑΡΙ ΜΠΡΟΣΤΑ R24-R69S

No. Part nr. Description Add info. Qty. 1 63128050128 Στεφάνι μπροστινού φαναριού 1 2 63128050154 Κρύσταλλο μπροστινού φαναριού 1 3

ΚΕΝΤΡΙΚΟ & ΠΛΑΙΝΟ ΣΤΑΝΤ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46524028002 Center stand 1 2 46524028118 Spring 2 3 46524028135 Stop rubber 1

ΕΡΓΑΛΕΙΑ

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 71110005317 Tool set 1 71110005317.C BMW tool cloth 1 8 71119090139 Hook wrench

ΦΛΑΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 63138054159 Blinker, complete R27 2 2 07119978302 Light bulb 6V 18 W R27

ΦΑΝΑΡΙ ΠΙΣΩ R26, R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 63268054111 Tail light, complete 1 2 63248054118 Tail light, housing only 1 3

ΦΑΝΑΡΙ ΠΙΣΩ R26

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 2 63268054108 Eber tail light 1955 1 63268054109 Eber tail light, chrome 1955 1

ΚΟΝΤΕΡ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 62128080127 Speedometer cable 1 63128071754 Rubber grommet headlamp 2 34324066130 Cable tie 135

ΚΟΡΝΑ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 61338046009 Noris horn see 4 1 2 61338046130 Plate spring set 3 pcs

ΜΠΑΤΑΡΙΑ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ Part nr. ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 61218042007 Battery  6V 12AH 1 2 61218042181 Rubber strap 1 3 61218042170 Rubber

ΔΙΚΟΠΤΕΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 61318048152 Turn signal switch & headlight flasher R27 from VIN 372001 1 x

ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΑΝΑΦΛΕΞΗΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΤΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 61328048173 Ignition switch plate w/o fuse 1 2 61328048100 Ignition/light switch complete 1

ΠΛΕΞΟΥΔΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 61118066009 Cable harness, front part 1 2 Rubber grommet 1 3 61118070114 Cable

ΠΛΕΞΟΥΔΑ ΚΑΛΩΔΙΩΝ R26

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 61138070196 Rubber grommet 1 2 61138070232 Clamping clip ø 22 mm 2 3

ΣΕΛΑ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 52517002007 Passenger seat "Schorsch Meier" 1 5 46545096109 Gasket 1

ΜΟΝΟΣΕΛΟ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 52519034015 Passenger seat Pagusa / Denfeld luggage rack mount 1 2 52519034017 Passenger

ΣΕΛΑ ΔΙΠΛΗ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 52539034020 Bench seat large (USA model) R26, R27 1 52539034021 Bench seat "Schorsch

ΜΟΝΟΣΕΛΟ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 52517002004 Saddle deck Pagusa, without frame 1 52517002009 Saddle deck Pagusa, with frame

ΣΧΑΡΑ ΠΑΓΚΑΖ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46615096260 Sports bracket 1 2 x 1 3 72609034144 Luggage carrier 1

ΣΧΑΡΑ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46545096103 Rack rear fender R25, R51/2 1 46545096200 Rack rear fender R26, R27

ΦΤΕΡΟ ΠΙΣΩ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46625096022 Rear fender - painted original BMW 1 46620035295 Rear fender - primered

ΦΤΕΡΟ ΜΠΡΟΣΤΑ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46610035304 Front fender 1 46610035303 Front fender primered 1 2 07119913463 Hex bolt

ΣΚΕΛΕΤΟΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΕΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 46514000019 Frame R26 1 46514000022 Frame R27 1 2 46514000136 Ball stud, upper

ΒΑΣΗ ΜΟΤΕΡ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 07119922121 Hex nut R26, M10x1 2 2 07119933110 Spring washer B10 2/1 3

ΣΤΕΦΑΝΙ & ΑΚΤΙΝΕΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 36314038116 Rim, aluminum 2.15x18" 2 2 07119930065 Nipple M3.5 2x36 07119930070 Nipple M4

ΦΡΕΝΟ ΠΙΣΩ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 07119921616 Hex nut, flat M10x1 1 2 07119936227 Serrated washer J10.5 1 3

ΤΑΜΠΟΥΡΟ ΤΡΟΧΟΥ ΦΡΕΝΟ ΜΠΡΟΣΤΑ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 34112060116 Brake holder 1 2 34112060139 Bearing bolt 1 3 07119949213 Rivet 3x10

ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 33103004014 Final drive solo 25:6 1 1 33113004112 Housing cover 1 2 33113004162

ΑΞΟΝΑΣ ΚΙΝΗΣΗΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 26113038120 Round nut 1 2 26113038122 Wave washer 1 3 26113038126 Spacer washer

ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΠΙΣΩ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 33533054212 Plug cap 2 2 07119921616 Hex nut M10x1 flat 2 3 33533054210

ΨΑΛΙΔΙ ΠΙΣΩ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 33533054160 Rear swing arm 1 2 07119922093 Hex nut M8x1 4 3 07119932090

ΝΤΙΖΕΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 34112072235 Hand brake cable solo 1 34112072236 Hand brake cable sidecar 1 2

ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 51162072295 Rearview mirror left hand side 1 2 51169038104LH Rearview mirror left hand

ΣΚΡΙΠ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 32721232980 Clutch lever assembly Magura /5 /6 style 1 1 32722072127 Clutch lever

ΣΚΡΙΠ ΦΡΕΝΟΥ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 32722072151 Throttle assembly 1 1 32722072179 Terminal cap 1 2 32722072353 Throttle twist

ΤΙΜΟΝΙ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 32712072129 Handlebar 1 32712072036 Handlebar high model 1 2 32712072145 Bolt R26 2

ΤΑΜΠΕΡ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 31411231201 Shim 1.5 mm 1 31411231202 Shim 2.0 mm 1 31411231203 Shim 2.5

ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ ΜΠΡΟΣΤΑ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 31412054206 Telescopic eye, upper 2 2 31412002126 Covering, upper 2 3 31412054528 Stop

ΠΙΡΟΥΝΙ ΜΠΡΟΣΤΑ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 31422000000 Tapered roller bearing set upper & lower steering head bearing 1 1

ΜΑΝΙΒΕΛΑ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 23511056120 Kickstarter lever 1 2 07119931065 Flat washer Ø 8.4 mm 1 07119931067.1

ΛΕΒΙΕΣ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 6 23311066130 Spring 1 7 23111006124 Seal 1 8 07119934120 Snap ring 18x1.2 1

ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΑΣΜΑΝ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 07119934090 Snap ring 16x1 1 2 07119981416 Ball bearing 6303 C3 1 3

ΚΥΒΩΤΙΟ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ ΣΑΣΜΑΝ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 23111060014 Gearbox housing with cover R26 1 23111060015 Gearbox housing with cover R27

ΚΥΒΩΤΙΟ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ ΣΑΣΜΑΝ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 23001000003 Gearbox complete R26 1 23001000004 Gearbox complete R27 1 2 11814034118 Stop

ΣΥΜΠΛΕΚΤΗΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11220068051 Flywheel 1 x 11110001122 Oil seal for flywheel 52x72x10 1 2 21210070137

ΕΞΑΤΜΙΣΗ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 18124090006 Σιλανσιέ (Εξάτμιση) Ø 90 mm 1 2 07119922121 Hex nut R27, M10

ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 16110035286 Fuel tank primered 1 16110035287 Fuel tank black with pin striping 1

ΚΑΡΜΠΥΡΑΤΕΡ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 13110039008 Bing carburetor 1/26/46 R26 1 Bing carburetor 1/26/52 R26 1 Bing carburetor

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ X 738999900 12V Electronic ignition & dynamo 1 1 12318002124 Carbon holder spring 2

ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ R26

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 738399900 Electronic ignition & dynamo system 12V R26 1 738999900 Electronic ignition &

ΒΑΛΒΙΔΕΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11330034110 Support bracket 4 2 11330034140 Bushing 18mm 4 3 11330034112 Washer 4

ΤΡΟΜΠΑ ΛΑΔΙΟΥ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11410052000 Oil pump 10 mm gears 1 11410052001 Oil pump 15 mm gears

ΠΙΣΤΟΝΙ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11250012112 Piston - 68.00 mm R26 1 11250012117 Piston - 68.50 mm R26

ΕΚΚΕΝΤΡΟΦΟΡΟΣ R26 – R27

No. ΚΨΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11310031104 Bolt for chain wheel R26 1 2 07119934060 Snap ring R27 -

ΣΤΡΟΦΑΛΟΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 11110002110 Oil seal 20x37x10 1 1 07119981219 Ball bearing 6204 1 2 11210016120

ΚΥΛΙΝΔΡΟΚΕΦΑΛΗ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ x 80120021001.CV Cylinderhead overhaul 1 11120021156 Valve cover nut 1 2 11120021152 Clamp yoke

ΚΥΛΙΝΔΡΟΣ R26 – R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 2 11110010108 Gasket 1 3 11110001104 Hex nut Wrench size 14 4 1,5 11110010010

ΚΕΛΥΦΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ R27

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11110001009 Crankcase R27 1 2 07129906148 Stud M8x30 4 3 07119931065 Flat washer

ΚΕΛΥΦΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑ R26

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 11110001008 Crankcase R26 1 2 11110001112 Bearing bushing for oil pump 1 3

ΜΟΤΕΡ R24 – R25/3

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ 1 Κέλυφος μοτέρ 1 2 3 07129906148 Μπουζόνι M8x30 4 4 07119931065 Ροδέλα Ø