R24 – R25/3, R26 – R27

ΜΟΤΕΡ R24 – R25/3

No. ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ
1 Κέλυφος μοτέρ 1
2
3 Μπουζόνι M8x30 4
4 Ροδέλα Ø 8.4 mm 4
Ροδέλα Ø 8.4 mm – SSt
5 Παξιμάδι M8 4
6 Τάπα βολάν (χρονισμού) Άσπρη 1
Τάπα βολάν (χρονισμού) Μαύρη 1
7 Τσιμούχα στροφάλου πίσω 45x62x10 1
8 Φίλτρο λαδιού 1
9 Ροδέλα B6 2
10 βίδα M6x8 2
11 Φλάντζα κάρτερ 1
12 Τάπα κάρτερ M14x1.5 1
Τάπα κάρτερ μαγνητική M14x1.5 1
13 Ροδέλα (τάπας κάρτερ) 1
14 Κάρτερ Σιδερένιο 1
Κάρτερ Αλουμινένιο 1,5lt 1
15 Ροδέλα B6 19
16 βίδα M6x15 10
17 Καθρέφτης R25 1
Καθρέφτης R25/2, R25/3 1
18 Προσθήκη ρουλεμάν R24 1
Προσθήκη ρουλεμάν R25 1
19 Φλάντζα R24, R25 1
Φλάντζα R25/2, R25/3 1
20 Παξιμάδι κυλινδροκεφαλής  14 4
21 Βίδα M6x16 4
22
23 Παξιμάδι M6x1.0 4
24 Ροδέλα Ø 6.4 8
25 Βίδα M6 x 25 4
26 Σωληνάκι αναθυμιάσεων 1
27 Πύρρος για σωληνάκι αναθυμιάσεων 1
29 Φλάντζα καθρέφτη R25/2 R25/3 R26 1
30 Τσιμούχα στροφάλου μπροστά 20-37-10 1
31 Βίδα M6x18 5
32
33 Μπουζόνι M6x25 2
34 Μπουζόνι M10x22 4
35 Τάπα λαδιού R24 – R25/2 1
36 Τάπα λαδιού R25/3 1
37 Σετ φλάντζες και τσιμούχες μοτέρ Σετ 1
38 λάδι μοτέρ R24 = 1.5L, R25-25/2 = 1.25L 1
Back to list